Scooby-Doo! Frankenstrachy

Scooby-Doo! Frankenstrachy

2014-10-18
informacja prasowa
Najnowszy, przygotowany specjalnie z myślą o Halloween, pełnometrażowy film animowany o przygodach Scooby-Doo i jego przyjaciół, rozbawi a może i troszkę przestraszy widzów w każdym wieku!

Scooby Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma szykują się na nową przygodę, która pojawia się wraz ze… spadkiem.
Od swojego dalekiego wujka doktora Von Dinkensteina Velma otrzymuje w spadku przeklęty zamek położony w gdzieś w Transylwanii… znaczy się, w Pensylwanii.
Oczywiście cała Brygada Detektywów jest tą wiadomością bardzo ucieszona, ale ich radość nie trwa krótko. W drodze do Pensylwanii odwiedza ich duch, który ostrzega przyjaciół, że jeśli dotrą do zamku, to każdy z nich straci to co jest mu najdroższe. Ta przestroga tylko jeszcze bardziej mobilizuje Brygadę Detektywów do pracy. Przyjaciele podejmują się rozwiązania kolejnej zagadki w swojej karierze jednocześnie próbując sobie radzić z kolejnymi groźbami ducha zamku i ich konsekwencjami.

Czy Fred pogodzi się ze stratą wspaniałej furgonetki? Co stanie się z Daphne, kiedy ta straci swoją urodę? Jak poradzą sobie Scooby i Kudłaty z utratą apetytu? A co najważniejsze, jaki mroczny sekret skrywa rodzina Velmy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym pełnometrażowym filmie o przygodach najsłynniejszego psa świata pt. „Scooby Doo! Frankenstrachy”.

Wydanie DVD, oprócz filmu w polskiej wersji językowej (dubbing), zawiera dwa bonusowe odcinki:
 • Duchy Zamku Frankenów
 • Polowanie na wiedźmę
 • Czas trwania: 71 minut
  Wersja językowa: polski dubbing
  Premiera DVD: 17.10.2014

  Tagi użyte w artykule:
  Filmy dla dzieci

  Oficjalny zwiastun filmu: Scooby-Doo! Frankenstrachy.